Carqon Classic 10 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Een stijlvolle en robuuste elektrische bakfiets. Veilig dankzij de hoge bak met een uniek geïntegreerde kinderdeur.
Stijlvol. Krachtig. Carqon Classic.
Onderscheidend als geheel, doordacht tot in het kleinste detail. De Carqon Classic is ontworpen om jou en je kinderen de beste bakfietservaring te bieden die er is.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Carqon |
| Model: | Classic |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 10 x Shimano |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 27.5" |
| Gewicht: | 60 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 314,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 5,72 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|