Carqon Cruise 10 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Een stijlvolle en betrouwbare elektrische bakfiets, ontworpen voor ouders die het beste willen voor hun gezin.
Een sportief statement op straat
Een sportief frame, de stijlvolle bak en sterke middenmotor van Bosch, bieden een uitstekend vervoersmiddel. Het stijlvolle en premium ontwerp biedt een comfortabele rijervaring. Zelfs als de Carqon Cruise helemaal volgepakt is, fiets je soepel naar je bestemming.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Carqon |
| Model: | Cruise |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 10 x Shimano |
| Kleur: | Zwart |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 27.5" |
| Gewicht: | 50 kg |
| Modeljaar: | 2025 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 314,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 5,72 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|