Cortina E-Tide 7 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 250Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Een e-bike heeft het soms zwaar te voorduren. Buiten in de regen staan, vallende fietsen in het fietsenhok, stoepje op, stoepje af. Je zoekt een e-bike die geschikt is voor alle stedelijke uitdagingen? Dan is de Cortina E-Tide de juiste keuze. Het stevige aluminium frame en de robuuste onderdelen kunnen tegen een stootje. Dankzij de sterke bagagedrager kun je gemakkelijk extra bagage meenemen. De Cortina E-Tide is beschikbaar in verschillende e-bike varianten met Bosch Active Line middenmotor of Sportdrive voorwielmotor. Met de mooie opvallende kleuren en een groot aantal framematen is er altijd een Cortina E-Tide die bij jou past.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Cortina |
| Model: | E-Tide |
| Vermogen motor: | 0 |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 7 |
| Kleur: | Aegean blue |
| Maat: | 50 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Dubbele handrem Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 24.5 kg |
| Modeljaar: | 2024 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 150,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 173,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 3,42 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|