Gazelle Avignon C5 5 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 540Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
De Avignon biedt het beste van het beste. Met het krachtige, unieke design val je op. De ultieme rijprestaties maken deze e-bike de meest comfortabele van Gazelle.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Avignon C5 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 5 x Shimano Nexus |
| Kleur: | Orion Blue |
| Maat: | 49 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro HD-T3021 Tektro HD-R3021 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 282 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 290,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 5,03 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|