Gazelle Grenoble C8+ 8 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 540Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Ga erop uit. Met de Grenoble is elke rit comfortabel; rechtop fietsen, soepele ondersteuning en een gemakkelijke instap. De extra aandacht voor integratie en afwerking benadrukt het elegante comfort.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Grenoble C8+ |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 8 x Shimano Nexus |
| Kleur: | Twilight Green |
| Maat: | 49 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro HD-T280 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 273 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 254,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,81 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|