Gazelle Orange C8+ 8 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Comfortabel door de stad cruisen? Snel een boodschap bij de supermarkt halen? Het is op het lijf geschreven van de Gazelle Orange. Met onder meer zijn lage instap, brede banden en verstelbare Switch-stuurpen is dit iconische Gazelle-model de comfortabele allrounder.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Orange C8+ |
| Frametype: | Heren |
| Versnellingen: | 8 x Shimano Nexus |
| Kleur: | Black |
| Maat: | 53 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro HD-T280 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 23 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 242,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,56 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|