Gazelle Paris C7+ 7 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 400Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Gazelle Paris is een e-bike met een sterke basis. Je zit heerlijk rechtop en het stabiele lichtgewicht aluminium frame met een lage brede instap verzekeren jou van een ontspannen rit. Bovendien geven de rits aan toponderdelen je een veilig gevoel op de weg. Kortom; duurzaam fietsplezier gegarandeerd!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Gazelle |
| Model: | Paris C7+ |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 7 x Shimano Nexus |
| Kleur: | Thyme Green |
| Maat: | 65 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Tektro HD-T280 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 248 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 206,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 224,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,06 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|