Scott ADDICT GRAVEL 10 13 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
The SCOTT Addict Gravel 10 will get you wherever you’re going, no matter what the trail throws at you. More progressive, more control and more mounts mean this adventure-ready machine is your ticket to getting out there. Find yourself, get lost.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | ADDICT GRAVEL 10 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 13 x SRAM FORCE AXS HRD |
| Kleur: | Gelato blue/gelato pink |
| Maat: | 58 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | SRAM FORCE AXS HRD Shift-Brake Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 84 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 314,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 5,72 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|