Scott ASPECT eRIDE 910 12 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en PowerTube 600Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
More autonomy, more connectivity and the latest Bosch technology featured in an accessible package. From off road commuting to your local trails, the Aspect is all about versatility and fun.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | ASPECT eRIDE 910 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 12 x SRAM SX Eagle Single Click |
| Kleur: | Aventurine green |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT420 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 258 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,81 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|