Scott SPEEDSTER GRAVEL 20 20 versnellingen met Hydraulische schijfremmen
Neem contact met ons op over deze fiets
The SCOTT Speedster Gravel 20 is your one stop shop for when the path gets less traveled. Comfortable geometry for all-day rides, room for big tires and fully internal cable routing make this a great option for those looking to take it off road!
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | SPEEDSTER GRAVEL 20 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 20 x Shimano CUES BR-RS405 |
| Kleur: | Wenge green |
| Maat: | 42 cm |
| Wielmaat: | 28" |
| Remmen (achter): | Shimano BR-RS405 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 113 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 164,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 155,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 3,28 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|