Scott SUB SPORT 20 10 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 600Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Getting around town by bike with ease is a dream on the Sub Sport 20 E-Bike. The versatile urban bike combines balanced handling and stability with the power and support of Bosch’s Performance PX motor unit and 600Wh battery. So, whether you’re commuting, running errands, or enjoying a day of care-free riding around town, the Sub Sport 20 eagerly does it all.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | SUB SPORT 20 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 10 x Shimano CUES RD-U6000GS |
| Kleur: | Hematite blue |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 28 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 242,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,56 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|