Scott SUB SPORT 30 9 versnellingen met Hydraulische schijfremmen en 540Wh
Neem contact met ons op over deze fiets
Enjoy easy riding and traffic-free commuting on the Sub Sport 30 urban E-Bike. WIth its strong and versatile Bosch motor and intuitive handling, it’s a convenient and confident way to leave the cars behind and embrace life on two wheels.
| Staat: | Nieuw |
| Merk: | Scott |
| Model: | SUB SPORT 30 |
| Frametype: | Uni |
| Versnellingen: | 9 x Shimano CUES RD-U4000GS |
| Kleur: | Highland green |
| Maat: | 61 cm |
| Wielmaat: | 29" |
| Remmen (achter): | Shimano BR-MT200 Schijfremmen (hydraulisch) |
| Gewicht: | 276 kg |
| Modeljaar: | 2026 |
Deel het met uw vrienden!

Fietsverzekering:
Bij ENRA verzekert u deze fiets al vanaf € 218,- bij een fiets met ART-goedgekeurd slot (verplicht) voor 3 jaar.*

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 242,- (Unigarant Fietsverzekering zonder Anti-diefstalchip, 36 maanden) *

Fietsverzekering:
Bij Unigarant verzekert u deze fiets al vanaf € 4,28 per maand.*
PDF Printkaart
Om een PDF Printkaart van deze fiets te printen of te bekijken heeft u Adobe Reader® nodig. Indien deze niet op uw systeem aanwezig is, kunt u deze gratis downloaden op de website van Adobe.
Mail een vriend
Stuur een link naar deze fiets aan een vriend of kennis.
| Maandag: | Gesloten |
| Dinsdag: | 10:00 - 17:00 |
| Woensdag: | 10:00 - 17:00 |
| Donderdag: | 10:00 - 17:00 |
| Vrijdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zaterdag: | 10:00 - 17:00 |
| Zondag: | Gesloten |
| Elke dag 24 uur via internet bereikbaar. Telefonisch van 10.00 tot 17.00 behalve zondag en maandag 06-40364331 026-3702005 |
|